Hollanda Vizesi

Dünya ülkeleri arasında turizm sektöründe en fazla ilgi odağı olan ülkelerden birisi Hollanda’dır. Yılın her mevsiminde ülkemizde dahil olmak üzere bir çok seyahat programları tarafından geziler düzenlenmektedir.Başkent Amsterdam bu seyahatlerdeki ilk adres olarak söylenebilir.Hatta başkent Amsterdam, bu konuda Hollanda’nın önüne geçmiş durumdadır diyebiliriz.Turlarla beraber yada bireysel olarak, Avrupa turu denildiğinde ilk adres olarak Amsterdam’ı seçmektedir.

Amsterdam şehri içerisindeki su kanalları üzerinde bot turları ile şehir tamamen gezilebilmektedir.Gezmeyi ve farklı yerler görmeyi seven turizmciler için bu olanaklar büyüleyici bir etki yaratmaktadır.Hollanda ülkesine turistik, ticari yada aile ziyareti olarak vize alınabilir.Tabi ki vize alımı konusunda büyük pay yine turistik vize kategorisine ait.Geniş eğlence sektörüne sahip Hollanda’da hava şartlarının genelde sonbahara yakın olmasına rağmen, yaz ve kış dönemlerinde aynı seviyede turizm yoğunluğu devam etmektedir.

Özellikle yılın başlangıcı Ocak, Şubat aylarında Hollanda Vizesi konusunda, konsolosluklarda büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır.Bu yüzden Hollanda vizesi alımında tecrübeli kişiler, vize işlemlerini daha önceden gerçekleştirmektedir.Öncelikle Hollanda’ya gidiş amacının net olarak belirlendiği varsayılarak bu vize türüne göre gerekli evrak ve prosedürler tamamlandıktan sonra vize başvuru işlemi gerçekleştirilir.

Evraklarınız Hollanda Başkonsolosluğu‘na teslim edildikten sonraki tüm vize süreciniz boyunca vize takip işlemlerinizi sizin yerinize danışmanlarımız devam ettirmektedir. Bizim burada ki amacımız başvurunuzu eksiksiz ve tüm prosedürlere uygun şekilde vererek, vize onay ihtimalinizi en üst seviyelerde tutmaktır.

[yukarı]